FIÇICIOĞLU
Servis şoförlerine sürüş eğitimi
Çerkezköy’de faaliyet gösteren Fıçıcıoğlu Turizm firması tarafından firmaya bağlı şoförlere yönelik Demir Bükey Akademi işbirliği ile eğitim veriliyor.
Haberin Yayın Tarihi: 24.06.2014 18:23

2 GÜN SÜRECEK

Dün saat 10.00’da Başarı Sürücü Kursu’nda başlayan eğitimlere 25 şoför katıldı. Eğitimin 2 gün süreceğini belirten Fıçıcıoğlu Turizm yetkilisi Serdar Fıçıcı “Fabrikalara servis çeken şoförlerimize güzel bir etkinlik düzenledik. 10.00 ile 12.00 saatleri arasında teorik, öğleden sonra ise şoförlerimize ise uygulamalı eğitim vereceğiz” dedi.

TEORİK VE UYGULAMALI EĞİTİM VERİLECEK

Fıçıcı, eğitimin sonunda başarılı olan şoförlere sertifika verileceğini ifade ederek “Sürücülerimize ileri sürücülük teknikleri defansif sürücülük semineri, ağır vasıta defansif sürücülük semineri veriyoruz. Şirket olarak sürüş tekniklerini öğretmek ve önemini anlatmak, trafikte yapılan hataları güvenli bir ortamda uygulamalı olarak göstermek ve kişisel becerilerin gelişmesini sağlamak istiyoruz” dedi. Fıçıcı, eğitimlerde sürücülere oluşabilecek kazalardan korunmak için sürüş tekniklerinin de anlatılacağını ifade etti. Teorik ve uygulama eğitimlerini Kerem Günsel ve ekibi veriyor.

Haber / Faik Onur KAYA