DEMİR BÜKEY AKADEMİ'NİN VİZYONU


Demir Bükey Akademi, sürücülük eğitimi konusunda markalaşmayı başarmış, konusunda öncü olmuştur. Her zaman ilklere imza atmış ve atmaya devam edecektir.  Bunun yanı sıra, dünyadaki her gelişmeyi ve teknolojiyi yakından takip eder, yenilikçidir.


Kendisini ve eğitmenlerini sürekli geliştirmeyi ilke edinen Demir Bükey Akademi, her zaman güvenilir ve saygın bir eğitim kurumu olmaktan dolayı gurur duyar. Genç, tecrübeli ve uzman eğitmen kadrosu ve eğitim anlayışıyla fark yaratır.


Eğitimin başarıya ulaşması için toplam kalite yönetimine önem veren, hizmet çeşitliliğini ve müşteri memnuniyetini hep en üst seviyede tutan Demir Bükey Akademi, katma değerli hizmet anlayışı sayesinde müşterilerinin gözünde vazgeçilmez olmayı hedefler.


Eğitimleri gerçekleştirilen kişi ve kuruluşlarla yapılan eğitim değerlendirmesi ve memnuniyet araştırmaları sayesinde, eğitim içeriğini zenginleştirmekte ve kalitesini sürekli olarak geliştirmektedir.


Ülkemizde, gelişmiş ülkelerdeki gibi düzenli ve daha tehlikesiz bir trafik ortamı olabilmesi için gerekli olan, en önemli eksiklik çağdaş ve düzeyli eğitim programlarıdır. Demir Bükey Akademi, ülkemiz sürücülerinin ihtiyacı olan eğitim programlarını geliştirmeyi ve bunları uygulamayı amaçlar. Şirket çalışanlarına sürüş güvenliği ile ilgili danışmanlık yapar. Kazaları azaltmak için analizler yapar, çözümler üretir.


Demir Bükey Akademi, ülkemizin en önemli sorunlarından biri olan trafik kazalarını azaltabilmek için, ülke çapında yaygın ve sürekliliği olan bir sürücülük eğitim sisteminin kurulması ve nitelikli eğitim verilebilmesini amaç edinmiştir.