analytics
Çözüm Ortaklarımız

IMC TRAININGS; İyi İnsan İyi Sürücü ilkesi ile yola çıkmış, motosiklet ileri ve güvenli sürüş alanında resmi iş ortağı DEMİR BÜKEY AKADEMİ ile birlikte sahip olduğu tüm bilgi birikimini ve tecrübeyi motosiklet sürücüleriyle paylaşarak, motosiklet sürücülerinin tüm yaşamları boyunca her zaman güvenli, ileri ve bilinçli bir sürüş tekniğine sahip olmaları amacıyla kurulmuştur.


Hedefimiz tamamen fizik kuralları çerçevesinde çalışan ve aslında kullanıcısının tehlikeli hale getirdiği motosikleti keyifle ve yüksek güvenlik bilinciyle kullanılan pratik bir araç haline getirmek ve bu konuda üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirmektir.

  imece trainings logo ile ilgili görsel sonucu


HEY – Hayatı Emniyetli Yaşa” programı, ülkemizin en önemli sorunlarından biri olan trafik ortamında yaşanan kayıpları asgariye indirebilmek üzere Demir Bükey Akademi ve DRD Filo Kiralama ortaklığıyla hayata geçirilmiş bir kurumsal sosyal sorumluluk projesidir. 

Başta araç sürücüleri olmak üzere trafik ortamında yer alan tüm paydaşların bilgi ve bilinç seviyesinin artırılmasını hedefleyen program, güvenli sürüş eğitimleri, sürücü değerlendirme ve ölçümlemeleri, ilk yardım eğitimleri gibi çeşitli profesyonel faaliyetlerin yanı sıra üniversite seminerleri, konferanslar gibi etkinlikleri de içermektedir.

hayatı emniyetli yaşa logo ile ilgili görsel sonucu drd filo logo ile ilgili görsel sonucu one car logo ile ilgili görsel sonucu


Demir Bükey Akademi, Mercedes Benz Türk A.Ş. ve Türkiye Hazır Beton Birliği’nin ortak projesi ile her yıl belirlenen eğitim programı kapsamında yürütülen eğitim çalışmalarında, sektör mensuplarına Transmikser Güvenli Sürücülük Teknikleri Eğitimleri verilmektedir.

Bu eğitimlerde, transmikser şoförlerine ve beton pompa operatörlerine araç bakımı ve kullanımı, lastik bakımı, trafik, devrilmeyi önleme, araç dinamikleri, farklı hava ve yol şartlarında araç kullanımı, acil durumlarda yapılması gereken sürücü davranışları, kabin disiplini, ilkyardım vb. değişik konularda eğitimler verilmektedir. Eğitimler 1 tam gün sürmekte olup ½ gün teori,1/2 gün ise özel aparatlı Transmikser ile uygulama şeklinde gerçekleştirilmektedir.

mercedes logo ile ilgili görsel sonucuthbb logo ile ilgili görsel sonucu