Eğitim Alan Kuruluşlar
Devlet ve Devlete Bağlı Kurumlar

Devlet ve Devlete Bağlı Kurumlar

Devlet ve Devlete Bağlı Kurumlar·      T. C. CUMHURBAŞKANLIĞI ·      T. B. M. M. ·      112 ACİL YARDIM (İSTANBUL PARK F1 CANKURTARAN SÜRÜCÜLERİ) ·      112 ACİL YARDIM (UŞAK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ CANKURTARAN SÜRÜCÜLERİ) ·      15. FÜZE ÜS KOMUTANLIĞI ·      BOLU BELEDİYE BİRİMLERİ ·      BOLU EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ·      DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ ATATÜRK HAVA LİMANI İTFAİYE GRUBU ·      EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE DAİRE BAŞKANLIĞI ·      ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI ·      ETİLER POLİS OKULU ·      HAVAALANI İŞLETME VE HAVACILIK ENDÜSTRİLERİ A.Ş. ·      IICS AMERİKAN OKULU ..

VAKIF, DERNEK, BARO, BORSA, SENDİKA VE BİRLİKLER

VAKIF, DERNEK, BARO, BORSA, SENDİKA VE BİRLİKLER

VAKIF, DERNEK, BARO, BORSA, SENDİKA VE BİRLİKLER·      AFET STRATEJİSİ İŞLETİM PAKETİ (ASJİP) EĞİTİM PROJESİ TÜM BELEDİYE VE GENEL HİZMET İŞÇİLERİ SENDİKASI (AB PROJESİ)·      ARAMA KURTARMA DERNEĞİ (AKUT)·      BURSA BAROSU BAŞKANLIĞI ·      BURSA YEŞİL ROTARY KULÜBÜ DERNEĞİ·      ÇEVKO VAKFI ·      ÇERKEZKÖY ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ·      ÇERKEZKÖY SANAYİ VE TİCARET ODASI·      DENİZ FENERİ DERNEĞİ ·      ESBANK·      İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI·      İŞ MERKEZLERİ YÖNETİM İŞLETİM A.Ş.·      İZMİR GAZETECİLER CEMİYETİ DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ·      KAYSERİ MOTORLU TAŞITLAR SPOR KULÜBÜ·      KIBRIS TRAFİK KAZALARINI..

YABANCI MİSYON

YABANCI MİSYON

·      DANİMARKA BAŞKONSOLOSLUĞU ·      HOLLANDA BÜYÜKELÇİLİĞİ·      JAPONYA BAŞKONSOLOSLUĞU ·      KANADA BAŞKONSOLOSLUĞU..

Holdingler

Holdingler

HOLDİNGLER·      ABALIOĞLU HOLDİNG A.Ş. ·      ALARKO HOLDİNG A.Ş. ·      ARKAS HOLDİNG A.Ş. ·      DEVA HOLDİNG A.Ş. ·      DİLER HOLDİNG A.Ş. ·      DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. ·      ERKURT HOLDİNG A.Ş. ·      FİBA HOLDİNG A.Ş. ·      GAMA HOLDİNG A.Ş. ·      HACI ÖMER SABANCI HOLDİNG A.Ş. ·      HEDEF ALLIANCE HOLDİNG A.Ş. ·      HEDEF HOLDİNG A.Ş. ·      İHLÂS HOLDİNG A.Ş. ·      İHLÂS YAYIN HOLDİNG A.Ş. ·      KİBAR HOLDİNG A.Ş. ·      KOÇ HOLDİNG A.Ş. ·      MV HOLDİNG A.Ş. ·      RES ANAT..

Eğitim ve Öğretim Sektörü

Eğitim ve Öğretim Sektörü

Eğitim ve Öğretim Sektörü             ·      AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ·      ALMAN BAŞKONSOLOSLUĞU OKULU ·      ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  ·      BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ·      BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ·      DENİZ HARP OKULU KOMUTANLIĞI ·      DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ·      FLOW EĞİTİM KOÇLUK DANIŞMANLIK VE İLETİŞİM HİZM.LTD.ŞTİ. ·      HALİÇ ÜNİVERSİTESİ ·      IŞIK ÜNİVERSİTESİ ·      İSTANBUL INTERNATIONAL COMMUNITY SCHOOL ·      İ.T.Ü. İNŞAAT FAKÜLTESİ ·      KOÇ LİSESİ ·      KOÇ ÜNİVERSİTESİ ·      MES..

BANKA, SİGORTA, FİNANS DANIŞMANLIK VE DENETLEME SEKTÖRÜ

BANKA, SİGORTA, FİNANS DANIŞMANLIK VE DENETLEME SEKTÖRÜ

BANKA, SİGORTA, FİNANS DANIŞMANLIK VE DENETLEME SEKTÖRÜ·      ABN AMRO BANK N.V.·      AK SİGORTA A.Ş.·      AKBANK T.A.Ş.·      AKOL AVUKATLIK BÜROSU.·      AKTİF BANK A.Ş.·      ANADOLU ANONİM SİGORTA A.Ş.·      BAŞAK GROUPAMA EMEKLİLİK A.Ş.·      BAŞAK GROUPAMA SİGORTA A.Ş.·      BLACK RIVER HİZMET VE TİC. LTD. ŞTİ.·      CIGNA HAYAT SİGORTA A.Ş.·      CİV HAYAT SİGORTA A.Ş.·      COMMERCIAL UNION HAYAT SİGORTA A.Ş.·      COTEBA YÖNETİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş.·      EGS BANK A.Ş.·      ERGO SİGORTA A.Ş.·      EXIMBANK·      FİNANSBANK A.Ş.·  &..

DEMİR – ÇELİK, MAKİNA, MAKİNA İMALAT VE DİĞER İMALAT SEKTÖRLERİNew

DEMİR – ÇELİK, MAKİNA, MAKİNA İMALAT VE DİĞER İMALAT SEKTÖRLERİ

DEMİR – ÇELİK, MAKİNA, MAKİNA İMALAT VE DİĞER İMALAT SEKTÖRLERİ·      AGS ASANSÖR·      ANADOLU MOTOR ÜRETİM VE PAZARLAMA A.Ş.·      ARCELOR INTERNATİONAL ÇELİK DIŞ TİC. A.Ş. ·      ARCELORMİTTAL CL ÇELİK DIŞ TİC. A.Ş.·      ARCELORMİTTAL FCE ÇELİK TİC. A.Ş ·      ARÇELİK A.Ş.·      ATLAS COPCO MAKİNA İMALAT A.Ş.·      BEKO TİCARET A.Ş.·      BORÇELİK ÇELİK SAN. TİC. A.Ş.·      BORUSAN MAKİNA VE GÜÇ SİSTEMLERİ SAN. TİC. A.Ş.·      BORUSAN MANNESMANN BORU SAN. VE TİC. A.Ş.·      CETA MAKİNA SAN VE TİC. A.Ş.·      ÇAĞ ÇELİK DEMİR VE ÇELİK ENDÜSTRİ A.Ş.·      DOSTEL MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.·  &..

BİLİŞİM, İLETİŞİM, ELEKTRİK, ELEKTRONİK VE GÜÇ SİSTEMLERİ SEKTÖRLERİNew

BİLİŞİM, İLETİŞİM, ELEKTRİK, ELEKTRONİK VE GÜÇ SİSTEMLERİ SEKTÖRLERİ

BİLİŞİM, İLETİŞİM, ELEKTRİK, ELEKTRONİK VE GÜÇ SİSTEMLERİ SEKTÖRLERİ·      2 A MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.·      3 ES OTOMASYON OTOM. VE BİLG. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.·      ABB ELEKTRİK SAN. A.Ş.·      AES ENTEK ELEKTRİK ÜRETİMİ A.Ş.·      AKER TELEKOMÜNİKASYON ·      AKIM ELEKTRİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.·      AKNET BİLGİ İŞLEM SAN. VE TİC. A.Ş.·      alstom afer-apu adi ortaklığı·      alstom grıd enerji endüstrisi a.ş.·      ANKA İLETİŞİM LTD. ŞTİ.·      AREVA ENERJİ ENDÜSTRİ A.Ş.·      ASP OTOMASYON SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.·      ATEL PAZARLAMA VESERVİS HİZMETLERİ A.Ş.·      AVEA İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.·   ..

LOJİSTİK, KARGO VE NAKLİYE SEKTÖRLERİNew

LOJİSTİK, KARGO VE NAKLİYE SEKTÖRLERİ

LOJİSTİK, KARGO VE NAKLİYE SEKTÖRLERİ·      AKSU DOĞALGAZ İLETİM A.Ş.·      ALIŞAN ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE TİC. A.Ş.·      ALSTOM TRANSPORT SA TÜRKİYE ANKARA ŞUBESİ·      ANADOLU AKARYAKIT LTD. ŞTİ.·      ARFOR TAŞIMA HİZMETLERİ A.Ş.·      ARKAS DENİZCİLİK VE NAKLİYAT A.Ş.·      ARKAS ULAŞTIRMA A.Ş.·      AS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.·      ATAKO ROTA LTD. ŞTİ.·      ATS LOJİSTİK LTD. ŞTİ.·      BORUSAN LOJİSTİK DAĞITIM, DEPOLAMA, TAŞIMACILIK VE TİC. A.Ş.  ·      CHEP KONTEYNER VE PALET LTD.ŞTİ.·      CİHANGİROĞLU NAKLİYAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.·      DABKOVİÇ DENİZ ACENTELİĞİ NAKLİYAT VE TİCARET A.Ş.·&nb..

Gıda, Tarım, Tarıma Dayalı Sanayi ve Ambalaj Sektörleri

Gıda, Tarım, Tarıma Dayalı Sanayi ve Ambalaj Sektörleri

Gıda, Tarım, Tarıma Dayalı Sanayi ve Ambalaj Sektörleri·     ·      AGROMAR MARMARA TARIM ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. ·      AKDENİZ GÜBRE SAN. A.Ş. (TEKFEN HOLDING) ·      AMYLUM NİŞASTA SAN. VE TİC. A.Ş. ·      ANTALYA TARIM ÜRETİM DANIŞMANLIK VE PAZ. A.Ş. ·      AROMSA BESİN AROMA VE KATKI MADDELERİ SAN. TİC. A.Ş. ·      BANVİT BANDIRMA VİTAMİNLİ YEM SANAYİİ A.Ş. ·      BASELL POLYOLEFİN İSTANBUL TİC. LTD. ŞTİ. ·      BEL KARPER GIDA SANAYİ A.Ş. ·      BESLER GIDA VE KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş. ·      BİMPAŞ BİRA VE MEŞRUBAT PAZARLAMA A.Ş. (TÜRK TUBORG) ·      BİRKENT GIDA MADDELERİ PAZARLAMA VE DAĞITIM A.Ş. ·      BİRLİK GIDA..

ŞEHİRLERARASI YOLCU, ŞEHİRİÇİ PERSONEL, ÖĞRENCİ TAŞIMA VE TURİZM SEKTÖRLERİNew

ŞEHİRLERARASI YOLCU, ŞEHİRİÇİ PERSONEL, ÖĞRENCİ TAŞIMA VE TURİZM SEKTÖRLERİ

ŞEHİRLERARASI YOLCU, ŞEHİRİÇİ PERSONEL, ÖĞRENCİ TAŞIMA VE TURİZM SEKTÖRLERİ·      AKMERCAN TURİZM SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.·      BAŞAKTUR PERSONEL TAŞIMACILIK TİC. LTD ŞTİ.·      BAY TRAVEL TURİZM A.Ş.·      ELİF TURİZM ÖĞRENCİ VE PERSONEL TAŞIMACILIĞI LTD. ŞTİ.·      EMAY MAKİNA TEMSİLCİLİK TİC. VE SAN A.Ş.·      ESER İNŞAAT TURİZM DEKORASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.·      ESCAR TURİZM TAŞIMACILIK TİCARET A.Ş.·      ETS ERSOY TURİSTİK SERVİSLERİ A.Ş.·      FIÇICIOĞLU TAŞIMACILIK TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.·      GÜRSEL TURİZM LTD. ŞTİ.·      KARABULUT TURİZM VE TİC. LTD. ŞTİ.·      KOCAELİ GÜVEN SAYAHAT LTD. ŞTİ.·      KONYA MİNİBÜSÇÜLER OD..

İlaç, Sağlık, Tıbbi Malzeme ve Kimya Sektörleri

İlaç, Sağlık, Tıbbi Malzeme ve Kimya Sektörleri

İlaç, Sağlık, Tıbbi Malzeme ve Kimya Sektörleri ·      ACIBADEM SAĞLIK HİZMETLERİ TİC.A.Ş. ·      ABDİ İBRAHİM İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. ·      ALİ RAİF İLAÇ SANAYİ A.Ş. ·      ANADOLU EĞİTİM VE SOSYAL YARDIM VAKFI SAĞLIK TESİSLERI İKTİSADI İŞLETMESİ ·      ASTELLAS İLAÇ TİC. VE SAN. A.Ş. ·      ASTRA ZENECA İLAÇ LTD. ŞTİ. ·      AVON KOZMETİK A.Ş. ·      BK GIULINI KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ·      Basell Polyolefin Istanbul Tİc. Ltd. Ştİ.  ·      BASF TÜRK KİMYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ·      BAYER CROPSCIENCE ·      BAYER PHARMA ·      BAYER TÜRK KİMYA SAN. LTD. ŞTİ. ·    &..

OTOMOTİV, OTOMOTİV YAN SANAYİ, İŞ MAKİNALARI VE LASTİK SEKTÖRLERİNew

OTOMOTİV, OTOMOTİV YAN SANAYİ, İŞ MAKİNALARI VE LASTİK SEKTÖRLERİ

OTOMOTİV, OTOMOTİV YAN SANAYİ, İŞ MAKİNALARI VE LASTİK SEKTÖRLERİ·      2 A MÜHENDİSLİK A.Ş. (BRC)·      ADAC SERVICE A.Ş.·      ANADOLU ISUZU OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.·      ANADOLU MOTOR ÜRETİM PAZARLAMA A.Ş.·      ARKAS OTOMOTİV SERVİS VE TİC. A.Ş.·      BOREALİS PLASTİK VE KİMYASAL MADDELER TİC.LTD.ŞTİ.·      BORUSAN MAKİNA VE SERVİS TİC. A.Ş. (CATERPILLAR)·      BORUSAN OTO A.Ş. (BMW)·      BOSCH SAN. VE TİC. A.Ş.·      BRISA - BRIDGESTONE LASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.·      CHEMI PLASTICA PLASTİK SANAYİ VE TİC.A.Ş.·      CMS JANT MAKİNE SANAYİ A.Ş.·      CONTINENTAL-OTOMOTİV LASTİKLERİ TEVZİ A.Ş.·      CROMPTON S..

TEKSTİL, TEKSTİL KİMYA VE ENDÜSTRİYEL TEKSTİL SEKTÖRLERİNew

TEKSTİL, TEKSTİL KİMYA VE ENDÜSTRİYEL TEKSTİL SEKTÖRLERİ

TEKSTİL, TEKSTİL KİMYA VE ENDÜSTRİYEL TEKSTİL SEKTÖRLERİ·      ANEL DOĞA ENTEGRE GERİ DÖNÜŞÜM ENDÜSTRİ A.Ş.·      AYDINLI HAZIR GİYİM SAN. VE TİC. A.Ş.·      BARDAN TEKSTİL·      BROTEK TEKSTİL GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.·      DOKA ENDÜSTRİ LTD.ŞTİ.·      DOWAKSA İLERİ KOMPOZİT MALZEMELER SAN. LTD. ŞTİ.·      DUPONT PRODUCTS SA. TURKISH BRANCH OFFICE·      DUSA ENDÜSTRİYEL İPLİK SAN. A.Ş.·      FİLİDEA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.·      FREUDENBERG VILENE TELA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.·      GNT TEKSTİL A.Ş.·      GÜLLE ENTEGRE TEKSTİL İŞLET. TİC. VE SAN. A.Ş.·      GÜRMEN GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.·      INVISTA PROD..

PETROL, PETROKİMYA, MADEN VE ENERJİ SEKTÖRLERİNew

PETROL, PETROKİMYA, MADEN VE ENERJİ SEKTÖRLERİ

PETROL, PETROKİMYA, MADEN VE ENERJİ SEKTÖRLERİ·      AKCAN DOĞALGAZ LTD. ŞTİ.·      AKPA DAYANIKLI TÜKETİM LPG VE AKARYAKIT ÜRÜNLERİ PAZ. A.Ş.·      Aldridge Mineral Madencİlİk Ltd. Ştİ.·      ALSTOM TERMİK ENERJİ A.Ş.·      ALTINBAŞ PETROL A.Ş. (ALPET)·      Anadolu Elektrik Üretim Tic. San. A.Ş.·      ANAGOLD MADENCİLİK TİC. VE SAN. A.Ş.·      ASYA MADEN İŞLETMELERİ A.Ş.·      AYGAZ A.Ş.·      AYGAZ DOĞALGAZ TOPTAN SATIŞ A.Ş.·      BEPAŞ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZ.A.Ş.·      BOREALIS S.A.·      BP AKARYAKIT ORTAKLIĞI·      BP GAZ TÜRKİYE·      BP HAVACILIK·     ..

İNŞAAT, MİMARLIK, YAPI KİMYASALLARI, YAPI ELEMANLARI VE GEREÇLERİNew

İNŞAAT, MİMARLIK, YAPI KİMYASALLARI, YAPI ELEMANLARI VE GEREÇLERİ

İNŞAAT, MİMARLIK, YAPI KİMYASALLARI, YAPI ELEMANLARI VE GEREÇLERİ·      AKÇANSA ÇİMENTO SAN.VE TİC.A.Ş.·      AKSOY İNŞAAT VE TİCARET A.Ş.·      AKSU İNŞAAT TİC. A.Ş. ·      ALPHA ROGER PROJE İNŞAAT VE GAY.DAY.SAN.TİC.A.Ş.·      ARTELIA MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş.·      BM MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT A.Ş.B·      BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş.·      CRAMPTON SA. TÜRKİYE İRTİBAT BÜROSU·      ÇİMSA ÇİMENTO SAN. VE TİC. A.Ş.·      DARC DİZAYN İNŞAAT DEKORASYON TAAHHÜT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.·      DELTA VANA KONTROL SİSTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK A.Ş.·      DORNBRACHT CENTRAL ASIA BANYO VE MUTFAK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.·      ECZACIBAŞI YAPI GEREÇLERİ SAN..

BASIN, YAYIN, REKLAMCILIK, TANITIM, ORGANİZASYON, HALKLA İLİŞKİLER VE HİZMET KURULUŞLARINew

BASIN, YAYIN, REKLAMCILIK, TANITIM, ORGANİZASYON, HALKLA İLİŞKİLER VE HİZMET KURULUŞLARI

BASIN, YAYIN, REKLAMCILIK, TANITIM, ORGANİZASYON, HALKLA İLİŞKİLER VE HİZMET KURULUŞLARI.·      ASSIST REHBERLİK VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ A.Ş. ·      CAPITAL EVENTS – DIALOG ORGANİZASYON ·      CAST FİLM YAPIM PRODÜKSİYON VE CAST HİZ.ORG.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ·      DOĞAN GAZETECİLİK A.Ş. ·      EDDING OFİS VE KIRTASİYE ÜRÜNLERİ TİC.LTD.ŞTİ. ·      EFE İLETİŞİM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI LTD.ŞTİ. ·      FARBE YAYINCILIK EĞİTİM YAZILIMLARI LTD.ŞTİ. ·      GAMA REKLAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ·      HİZMET 7/24 DESTEK HİZMETLERİ TEMİNİ A.Ş. ·      HÜRRİYET GAZETECİLİK MATBAACILIK A.Ş. ·      İNTER DOĞRUDAN PAZ. REKLÂMCILIK A.Ş. ·      İSTANBUL DİGİTA..

DİĞER KURUM VE KURULUŞLARNew

DİĞER KURUM VE KURULUŞLAR

DİĞER KURUM VE KURULUŞLAR·      ALARKO CARRIER A.Ş.·      ALARKO SAN. TİC. A.Ş.·      ATILIM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZARLAMA A.Ş. (KOÇ GRUBU)·      ÇAKMAK ORTAK AVUKAT BÜROSU·      DENTAŞ KAĞIT SANAYİ A.Ş.·      DRAEGER SAFETY KORUNMA TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ.·      ELİT GRUP LTD. ŞTİ.·      FHP EVİÇİ KULLANIM ARAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş·      GEMEX DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.·      GENÇ TEKNİK METAL LTD.ŞTİ.·      GÜN AVUKATLIK BÜROSU·      HASBRO OYUNCAK SAN. A.Ş.·      HAZAR KUYUMCULUK LTD. ŞTİ.·      JLL MÜLK YÖNETİM HİZMETLERİLTD.ŞTİ.·      MARPORT LİMAN İŞLETMELERİ A.Ş.·   &n..