Çözüm Ortaklarımız

IMC TRAININGS; İyi İnsan İyi Sürücü ilkesi ile yola çıkmış, motosiklet ileri ve güvenli sürüş alanında resmi iş ortağı DEMİR BÜKEY AKADEMİ ile birlikte sahip olduğu tüm bilgi birikimini ve tecrübeyi motosiklet sürücüleriyle paylaşarak, motosiklet sürücülerinin tüm yaşamları boyunca her zaman güvenli, ileri ve bilinçli bir sürüş tekniğine sahip olmaları amacıyla kurulmuştur.


Hedefimiz tamamen fizik kuralları çerçevesinde çalışan ve aslında kullanıcısının tehlikeli hale getirdiği motosikleti keyifle ve yüksek güvenlik bilinciyle kullanılan pratik bir araç haline getirmek ve bu konuda üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirmektir.

  imece trainings logo ile ilgili görsel sonucu     
Demir Bükey Akademi, Mercedes Benz Türk A.Ş. ve Türkiye Hazır Beton Birliği’nin ortak projesi ile her yıl belirlenen eğitim programı kapsamında yürütülen eğitim çalışmalarında, sektör mensuplarına Transmikser Güvenli Sürücülük Teknikleri Eğitimleri verilmektedir.

Bu eğitimlerde, transmikser şoförlerine ve beton pompa operatörlerine araç bakımı ve kullanımı, lastik bakımı, trafik, devrilmeyi önleme, araç dinamikleri, farklı hava ve yol şartlarında araç kullanımı, acil durumlarda yapılması gereken sürücü davranışları, kabin disiplini, ilkyardım vb. değişik konularda eğitimler verilmektedir. Eğitimler 1 tam gün sürmekte olup ½ gün teori,1/2 gün ise özel aparatlı Transmikser ile uygulama şeklinde gerçekleştirilmektedir.

mercedes logo ile ilgili görsel sonucuthbb logo ile ilgili görsel sonucu